Shoutbox (7.x-1.0) - en to th translation catalogue (8 entries)

en: Home
th: หน้าแรก

en: Groups
th: กลุ่ม

en: Confirm
th: ยืนยัน

en: Cancel
th: ยกเลิก

en: Update
th: ปรับปรุง

en: Created
th: สร้างเมื่อ

en: Changed
th: เปลี่ยน

en: About
th: เกี่ยวกับ
