Shoutbox (7.x-1.1) - en to ne translation catalogue (8 entries)

en: Home
ne: गृह पृष्ठ

en: Groups
ne: समूह

en: Author
ne: लेखक

en: Confirm
ne: पुष्टि गर्नुहोस्

en: Cancel
ne: रद्द गर्नुहोस्

en: Update
ne: अपडेट

en: Created
ne: सिर्जना गरिएको

en: About
ne: बारेमा
