Shoutbox (7.x-1.1) - en to sk translation catalogue (15 entries)

en: Home
sk: Domov

en: Groups
sk: Skupiny

en: Author
sk: Autor

en: Confirm
sk: Potvrdiť

en: Cancel
sk: Zrušiť

en: Display settings
sk: Nastavenie zobrazovania

en: Update
sk: Aktualizovať

en: Created
sk: Vytvorené

en: Post
sk: Príspevok

en: Textfield
sk: Textové pole

en: Time format
sk: Formát času

en: Changed
sk: Zmenené

en: Plural
sk: Množné číslo

en: About
sk: Informácie o

en: You must enter a message.
sk: Musíte napísať správu.
