Shoutbox (7.x-1.1) - en to sl translation catalogue (9 entries)

en: Home
sl: Domov

en: Groups
sl: Skupine

en: Author
sl: Avtor

en: Confirm
sl: Potrdi

en: Cancel
sl: Prekliči

en: Update
sl: Posodobitev

en: Created
sl: Ustvarjeno

en: Post
sl: Objava

en: About
sl: O modulu
