Shoutbox (7.x-1.1) - en to ug translation catalogue (6 entries)

en: Home
ug: باشبەت

en: Groups
ug: گۇرۇپپىلار

en: Cancel
ug: بىكار قىل

en: Update
ug: يڭىلاش

en: Created
ug: قۇرۇلدى

en: About
ug: ھەققىدە
