Shoutbox (7.x-1.1) - en to uk translation catalogue (24 entries)

en: Home
uk: Головна

en: Groups
uk: Групи

en: Author
uk: Автор

en: Confirm
uk: Підтвердити

en: Cancel
uk: Скасувати

en: Display settings
uk: Налаштування відображення

en: Update
uk: Оновити

en: Created
uk: Створено

en: Post
uk: Допис

en: Textfield
uk: Текстове поле

en: Time format
uk: Формат часу

en: Edit
uk: Редагувати

en: Changed
uk: Змінено

en: Plural
uk: Множина

en: Enter Message
uk: Уведіть повідомлення

en: Shout
uk: Крик

en: About
uk: Про модуль

en: !interval ago
uk: !interval тому

en: You must enter a message.
uk: Вам потрібно ввести повідомлення.

en: Textarea
uk: Текстова область

en: shout
uk: повідомлення

en: Time settings
uk: Параметри часу

en: View
uk: Перегляд

en: Singular
uk: Однина
