Shoutbox (7.x-1.1) - en to ur translation catalogue (7 entries)

en: Home
ur: مرکز

en: Groups
ur: گروپس

en: Author
ur: مصنف

en: Confirm
ur: تصدیق کریں

en: Cancel
ur: منسوخ کریں

en: Display settings
ur: ڈسپلے کی ترتیبات

en: Update
ur: تجدید
