Shoutbox (7.x-1.1) - en to af translation catalogue (9 entries)

en: Home
af: Tuis

en: Groups
af: Groepe

en: Author
af: Outeur

en: Confirm
af: Bevestig

en: Cancel
af: Kanseleer

en: Update
af: Dateer op

en: Created
af: Geskep

en: Post
af: Posstuk

en: You must enter a message.
af: Jy moet 'n boodskap verskaf.
