Shoutbox (7.x-1.1) - en to bn translation catalogue (7 entries)

en: Home
bn: নীড়পাতা

en: Author
bn: লেখক

en: Confirm
bn: নিশ্চিত করুন

en: Cancel
bn: বাতিল

en: Display settings
bn: প্রদর্শন সংক্রান্ত সেটিংস

en: Update
bn: আপডেট

en: About
bn: সম্পর্কে
