Shoutbox (7.x-1.1) - en to ca translation catalogue (19 entries)

en: Home
ca: Inici

en: Groups
ca: Grups

en: Author
ca: Autor

en: Confirm
ca: Confirma

en: Cancel
ca: Cancel·la

en: Display settings
ca: Paràmetres de visualització

en: Update
ca: Actualitza

en: Created
ca: Creat

en: Post
ca: Enviament

en: Textfield
ca: Camp de text

en: Time format
ca: Format de l'hora

en: Changed
ca: Canviat

en: Shoutbox
ca: Missatges

en: Shout
ca: Piula

en: About
ca: Detalls

en: !interval ago
ca: Fa !interval

en: You must enter a message.
ca: Heu d'introduir un missatge.

en: Textarea
ca: Àrea de text

en: Shout box
ca: Piulades
