Shoutbox (7.x-1.1) - en to eo translation catalogue (9 entries)

en: Home
eo: Hejmo

en: Groups
eo: Grupoj

en: Author
eo: Aŭtoro

en: Confirm
eo: Konfirmu

en: Cancel
eo: Nuligu

en: Display settings
eo: Vidigaj opcioj

en: Update
eo: Ĝisdatigu

en: Created
eo: Kreita

en: Post
eo: Afiŝo
