Shoutbox (7.x-1.1) - en to fil translation catalogue (8 entries)

en: Home
fil: Bahay

en: Groups
fil: Mga grupo

en: Author
fil: May akda

en: Confirm
fil: Kumpirmahin

en: Cancel
fil: Kanselahin

en: Update
fil: Gawing bago

en: Created
fil: Inilikha

en: Post
fil: Paskil
