Shoutbox (7.x-1.0-beta1) - en to gu translation catalogue (9 entries)

en: Home
gu: મુખ પૃષ્ઠ

en: Groups
gu: જૂથો

en: Author
gu: લેખક

en: Confirm
gu: ખાતરી કરો

en: Cancel
gu: રદ કરો

en: Textfield
gu: લખાણ ક્ષેત્ર

en: Changed
gu: બદલ્યું

en: About
gu: વિશે

en: Textarea
gu: લખાણ વિસ્તાર
