Shoutbox (7.x-1.0) - en to ml translation catalogue (6 entries)

en: Home
ml: പൂമുഖം

en: Groups
ml: കൂട്ടങ്ങൾ

en: Author
ml: ലേഖകൻ

en: Confirm
ml: ഉറപ്പിക്കുക

en: Cancel
ml: റദ്ദാക്കുക

en: Display settings
ml: ഡിസ്പ്ലേ ക്രമീകരണങ്ങൾ
