Shoutbox (7.x-1.1) - en to mr translation catalogue (8 entries)

en: Home
mr: मुख्य पान

en: Groups
mr: समुह

en: Author
mr: लेखक

en: Confirm
mr: नक्की करा

en: Cancel
mr: रद्द

en: Update
mr: अपडेट

en: Created
mr: प्रकाशन

en: Post
mr: लेख
