Shoutbox (7.x-1.1) - en to os translation catalogue (6 entries)

en: Home
os: Cæйраг

en: Author
os: Автор

en: Confirm
os: Афтæ у

en: Cancel
os: Аппар

en: Display settings
os: Æвдысты амонæнтæ

en: Update
os: Сног кæн
