Show Email Address (7.x-1.0) - en to am translation catalogue (5 entries)

en: Status
am: ሁኔታ

en: Enabled
am: ንቁ

en: Weight
am: ክብደት

en: Email
am: ኢሜይል

en: Hidden
am: ድብቅ
