Show Email Address (7.x-1.0) - en to be translation catalogue (9 entries)

en: Status
be: Статус

en: Enabled
be: Уключана

en: Weight
be: Вага

en: Email
be: Адрас E-mail

en: Options
be: Налады

en: Inline
be: Убудаваны

en: Hidden
be: Схаваць

en: Above
be: Вышэй

en: field
be: поле
