Show Email Address (7.x-1.0) - en to bg translation catalogue (7 entries)

en: Status
bg: Статус

en: Enabled
bg: Активиран

en: Weight
bg: Тегло

en: Email
bg: Е-поща

en: Options
bg: Параметри

en: Inline
bg: В една линия

en: Hidden
bg: Скрит
