Show Email Address (7.x-1.0) - en to ca translation catalogue (9 entries)

en: Status
ca: Estat

en: Enabled
ca: Habilitat

en: Weight
ca: Pes

en: Email
ca: Correu electrònic

en: Options
ca: Opcions

en: Inline
ca: En línia

en: Hidden
ca: Ocult

en: Above
ca: A sobre

en: field
ca: camp
