Show Email Address (7.x-1.0) - en to cs translation catalogue (8 entries)

en: Status
cs: Stav

en: Enabled
cs: Zapnuto

en: Weight
cs: Váha

en: Email
cs: E-mail

en: Options
cs: Možnosti

en: Hidden
cs: Skryté

en: Above
cs: Nad

en: field
cs: pole
