Show Email Address (7.x-1.0) - en to de translation catalogue (7 entries)

en: Enabled
de: Aktiviert

en: Weight
de: Gewichtung

en: Email
de: E-Mail

en: Options
de: Optionen

en: Hidden
de: Ausgeblendet

en: Above
de: Oberhalb

en: field
de: Feld
