Show Email Address (7.x-1.0) - en to es translation catalogue (9 entries)

en: Status
es: Estado

en: Enabled
es: Activado

en: Weight
es: Peso

en: Email
es: Correo electrónico

en: Options
es: Opciones

en: Inline
es: En línea

en: Hidden
es: Oculto

en: Above
es: Encima

en: field
es: campo
