Show Email Address (7.x-1.0) - en to fa translation catalogue (9 entries)

en: Status
fa: وضعیت

en: Enabled
fa: فعال

en: Weight
fa: وزن

en: Email
fa: پست الکترونیکی

en: Options
fa: گزینه‌ها

en: Inline
fa: درون خطی

en: Hidden
fa: پنهان

en: Above
fa: بالا

en: field
fa: فیلد
