Show Email Address (7.x-1.0) - en to hi translation catalogue (8 entries)

en: Status
hi: अवस्था

en: Enabled
hi: सक्रिय करें

en: Weight
hi: मान

en: Email
hi: ईमेल

en: Options
hi: विकल्प

en: Inline
hi: पंक्ति में

en: Hidden
hi: छुपा हुआ

en: Above
hi: ऊपर
