Show Email Address (7.x-1.0) - en to hr translation catalogue (8 entries)

en: Enabled
hr: Omogućeno

en: Weight
hr: Težina

en: Email
hr: E-pošta

en: Options
hr: Opcije

en: Inline
hr: U istom redu

en: Hidden
hr: Skriveno

en: Above
hr: Iznad

en: field
hr: polje
