Show Email Address (7.x-1.0) - en to hy translation catalogue (7 entries)

en: Status
hy: Կարգավիճակ

en: Enabled
hy: Ակտիվացված է

en: Weight
hy: Կշիռ

en: Email
hy: Էլ. փոստ

en: Options
hy: Ընտրանքներ

en: Inline
hy: Ներկառուցված

en: Hidden
hy: Թաքնված
