Show Email Address (7.x-1.0) - en to is translation catalogue (8 entries)

en: Status
is: Staða

en: Enabled
is: Virkt

en: Weight
is: Vægi

en: Email
is: Netfang

en: Options
is: Möguleikar

en: Inline
is: Innfellt

en: Hidden
is: Falið

en: field
is: svæði
