Show Email Address (7.x-1.0) - en to ja translation catalogue (9 entries)

en: Status
ja: 状態

en: Enabled
ja: 有効

en: Weight
ja: ウェイト

en: Email
ja: メール

en: Options
ja: オプション

en: Inline
ja: インライン

en: Hidden
ja: 非表示

en: Above
ja: 上部

en: field
ja: フィールド
