Show Email Address (7.x-1.0) - en to ka translation catalogue (8 entries)

en: Status
ka: სტატუსი

en: Enabled
ka: ჩართულია

en: Weight
ka: წონა

en: Email
ka: ელ. ფოსტა

en: Options
ka: პარამეტრები

en: Inline
ka: ერთ ხაზზე

en: Hidden
ka: დამალული

en: Above
ka: ზემოთ
