Show Email Address (7.x-1.0) - en to km translation catalogue (9 entries)

en: Status
km: ស្ថានភាព

en: Enabled
km: បាន​បើក

en: Weight
km: ភាព​សំខាន់

en: Email
km: អ៊ីមែល

en: Options
km: ជម្រើស

en: Inline
km: ក្នុង​តួ

en: Hidden
km: ដែល​លាក់

en: Above
km: ខាង​លើ

en: field
km: វាល
