Show Email Address (7.x-1.0) - en to ku translation catalogue (8 entries)

en: Status
ku: ڕەوش

en: Enabled
ku: چالاکە

en: Weight
ku: سەنگ

en: Email
ku: ئیمێل

en: Inline
ku: ناوهێڵ

en: Hidden
ku: شارراوە

en: Above
ku: سەرەوە

en: field
ku: خانە
