Show Email Address (7.x-1.0) - en to ne translation catalogue (5 entries)

en: Status
ne: अवस्था

en: Enabled
ne: सक्षम बनाइएको

en: Weight
ne: वजन

en: Email
ne: ईमेल

en: Hidden
ne: लुकेको
