Show Email Address (7.x-1.0) - en to pl translation catalogue (7 entries)

en: Enabled
pl: Włączone

en: Weight
pl: Waga

en: Options
pl: Opcje

en: Inline
pl: Przed polem

en: Hidden
pl: Ukryty

en: Above
pl: Ponad polem

en: field
pl: pole
