Show Email Address (7.x-1.0) - en to ps translation catalogue (6 entries)

en: Status
ps: حالت

en: Weight
ps: وزن

en: Email
ps: بریښنالیک

en: Inline
ps: ننليكى

en: Hidden
ps: پټ

en: Above
ps: پورته
