Show Email Address (7.x-1.0) - en to ru translation catalogue (8 entries)

en: Status
ru: Статус

en: Enabled
ru: Включено

en: Weight
ru: Вес

en: Options
ru: Настройки

en: Inline
ru: В линию

en: Hidden
ru: Скрытый

en: Above
ru: Сверху

en: field
ru: поле
