Show Email Address (7.x-1.0) - en to sk translation catalogue (9 entries)

en: Status
sk: Stav

en: Enabled
sk: Povolené

en: Weight
sk: Váha

en: Email
sk: E-mail

en: Options
sk: Nastavenia

en: Inline
sk: V riadku

en: Hidden
sk: Skryté

en: Above
sk: Nad

en: field
sk: pole
