Show Email Address (7.x-1.0) - en to sr translation catalogue (5 entries)

en: Status
sr: Статус

en: Enabled
sr: Укључено

en: Weight
sr: Тежина

en: Email
sr: Е-мејл адреса

en: Hidden
sr: Сакривено
