Show Email Address (7.x-1.0) - en to sv translation catalogue (8 entries)

en: Enabled
sv: Aktiverad

en: Weight
sv: Vikt

en: Email
sv: E-post

en: Options
sv: Alternativ

en: Inline
sv: Löpande

en: Hidden
sv: Dold

en: Above
sv: Ovanför

en: field
sv: fält
