Show Email Address (7.x-1.0) - en to ta translation catalogue (9 entries)

en: Status
ta: நிலை

en: Enabled
ta: செயலிலுள்ளது

en: Weight
ta: எடை

en: Email
ta: மின்னஞ்சல்

en: Options
ta: தெரிவுகள்

en: Inline
ta: ஒரேவரியில்

en: Hidden
ta: மறைந்தது

en: Above
ta: மேலே

en: field
ta: புலம்
