Show Email Address (7.x-1.0) - en to te translation catalogue (5 entries)

en: Status
te: స్థితి

en: Enabled
te: చేతనం అయింది

en: Weight
te: భారం

en: Email
te: ఈమెయిలు

en: Options
te: ఎంపికలు
