Show Email Address (7.x-1.0) - en to th translation catalogue (7 entries)

en: Status
th: สถานะ

en: Enabled
th: เปิดใช้งาน

en: Weight
th: น้ำหนัก

en: Email
th: อีเมล

en: Options
th: ตัวเลือก

en: Hidden
th: ซ่อน

en: Above
th: ด้านบน
