Show Email Address (7.x-1.0) - en to uk translation catalogue (9 entries)

en: Status
uk: Стан

en: Enabled
uk: Увімкнено

en: Weight
uk: Вага

en: Email
uk: Електронна пошта

en: Options
uk: Опції

en: Inline
uk: В одному рядку

en: Hidden
uk: Приховано

en: Above
uk: Зверху

en: field
uk: поле
