Show Email Address (7.x-1.0) - en to vi translation catalogue (9 entries)

en: Status
vi: Trạng thái

en: Enabled
vi: Bật

en: Weight
vi: Độ nặng

en: Email
vi: Thư điện tử

en: Options
vi: Tùy chọn

en: Inline
vi: Trên cùng dòng

en: Hidden
vi: Ẩn

en: Above
vi: Bên trên

en: field
vi: trường
