Show Email Address (7.x-1.1) - en to ar translation catalogue (9 entries)

en: Status
ar: الحالة

en: Enabled
ar: مفعل

en: Weight
ar: الوزن

en: Email
ar: البريد الإلكتروني

en: Options
ar: الخيارات

en: Inline
ar: داخل المحتوى

en: Hidden
ar: مخفي

en: Above
ar: أعلاه

en: field
ar: حقل
