Show Email Address (7.x-1.1) - en to az translation catalogue (8 entries)

en: Status
az: Vəziyyət

en: Enabled
az: Qoşulub

en: Weight
az: Çəki

en: Options
az: Seçimlər

en: Inline
az: Xətdə

en: Hidden
az: Gizli

en: Above
az: Yuxarıda

en: field
az: sahə
