Show Email Address (7.x-1.1) - en to bn translation catalogue (5 entries)

en: Status
bn: স্ট্যাটাস

en: Enabled
bn: কার্যকর

en: Weight
bn: ভর

en: Email
bn: ইমেইল

en: Above
bn: উপরে
