Show Email Address (7.x-1.1) - en to cy translation catalogue (7 entries)

en: Status
cy: Statws

en: Enabled
cy: Wedi ei alluogi

en: Weight
cy: Pwysau

en: Options
cy: Dewisiadau

en: Hidden
cy: Wedi cuddio

en: Above
cy: Uwchben

en: field
cy: maes
