Show Email Address (7.x-1.1) - en to et translation catalogue (10 entries)

en: Status
et: Olek

en: Enabled
et: Lubatud

en: Weight
et: Kaal

en: Email
et: E-kiri

en: Options
et: Valikud

en: Inline
et: Samal real

en: Hidden
et: Peidetud

en: Privacy
et: Privaatsus

en: Above
et: Üleval

en: field
et: väli
