Show Email Address (7.x-1.1) - en to fi translation catalogue (10 entries)

en: Status
fi: Tila

en: Enabled
fi: Käytössä

en: Weight
fi: Paino

en: Email
fi: Sähköpostiosoite

en: Options
fi: Valinnat

en: Inline
fi: Avoin

en: Hidden
fi: Piilotettu

en: Privacy
fi: Yksityisyys

en: Above
fi: Yläpuolella

en: field
fi: kenttä
